pg, pomijając różne techniki, fundamentalnie patrząc 90 to cena mega dobra, co oznacza duży popyt.
I teraz, tak zagrali 140 z hakiem, ktoś tam się rzucił, do 108 zeszli.
Wyzbierali wiec może jednak warto technikę podpierać fundamentami?
Nie wiem ale coś tam łyknąłem przyznam się za 109, bo dywidenda 5(strzelam) to dobra dywidenda, nawet jak ten pakiet powisi kilka lat:), wiedzą to ci, którzy za 50+ wisieli i po 20 chodziło.
Co sądzisz? Ma to sens? Mniej brawurowo, mniej ryzykownie ale też +:) więcej niż inflacja...a dla mnie to jest odnośnik.