Dnia 2021-09-06 o godz. 16:41 ~pg napisał(a):
> che che che zabawny chłoptasiu jesteś , taki małomaisteczkowy ty i wieksze pieniądze z takim rozumem mentalnością i wiedzą ee nabieraj konia na służewcu ,,a tak na marginesie powiem ci że całkiem jestem zadowolony ,że odbija i w żadnym wypadku mi to nie przeszkadza .
>
oj w realu bys sie zdziwil oj bys sie zdziwił z kim masz do czynienia ,widzisz te fora sa takie ze byle kto moze byc panem przynajmniej wirtualnym ,ale zyj w tym swoim swiecie