Nie dolne, tylko gorne. Ale znowu co ty mozesz o tym wiedziec, skoro nigdy w zyciu w zadnej dziedzinie nie spotkales mistrza?
A wicemistrz swiata w moim sporcie to moj dobry ziomek.
1% to jest dopiero ten moment, w ktorym zaczynasz sie cokolwiek liczyc. 22 brutto to juz faktycznie jakies pieniadze, ale nadal nie az takie duze - wiec jesli raz do roku udaje ci sie tyle zlapac i uwazasz, ze to powod do dumy to... chwal sie dalej i pokazuj jak mierny jestes.