Dzięki, pamiętam, jak opoznili ujawnienie tej informacji o zawarciu umowy z zagranicznym funduszem sekurytyzacyjnym. Domyślam się, że chodzi Tobie o warranty i obligi zamienne na akcje... tam było chyba ok 20 mln PLN dofinansowania, ale w części tylko zrealizowane. Taki fundusz potrafi przed informacja o wykonaniu opcji nieźle napomowac kurs po czym wykonać opcje. Mam tego świadomość, ale dzięki za info myślę, że nieco ponad 2,xx na jakiś czas wyjdą i będę sprzedawał stąd, nie zamierzam na długo wiązać się ze spółką.