Moim skromnym zdaniem, na szerokim potrwa. Ja nie byłem od początku wielkim entuzjastom tych ostatnich agresywnych odbić m.in. na gamingu. Pisałem o tym nie raz. Ustawiony jestem od dawna na szortowanie indeksów, też pisałem. Nie wiem tylko jak to się przełoży na nasz rynek? czy 1 do 1 ? W Polsce odbicie dołka z marca sięgnęło zaledwie 38 FIBO , a w Stanach nieomal doszli do pełnej korekty ostatnich spadków. Amerykańce mają z czego sadać a nas może czekać test ostatnich dołków. Żeby była jasność, nie piszę o VAR. Tutaj dużo zalezy od jutrzejszego raportu. Patrząc na co się dziś dzieje, myśę że niektórzy nowi spekulaci co niedawno założyli rachunek mogą się nieźle posrać ;).