Wers: inteliwise też dobry strzał, chociaż płynność z d.... No ale cóż za jakiś czas może się zmieni, obstawiam teraz ZUE do wzrostu po trakcji, zobacz na wskaźniki i wykres jakby się zbierał do odpalu. Pcc trzymam dalej, dobra sesja do czyszczenia ST była, a LVC już przebił 60,xx :) teraz czas na VAR obstawiam piątek większy ruch up i dopiero poniedziałek większą reakcja kursu. Wyniki będą zapewne po sesji, a może będzie niespodzianka i w ciągu dnia... zobaczymy