Hej Reznor. Po po 10 dniach łapania Shorta na sp500 nareszcie,! Jestem od czwartku małą pozycją a dziś dołożyłem ostro do pieca i zostawiam na weekend (!). Kierunek 2633 lub duzo niżej. Zobaczymy. Ty pewnie gdzieś nad Wisłą a ja nadal w robie :))). Zdrowko.