REZNOR, co do Trakcji - to załamanie paradygmatu gospodarki opartej na globalizacji, już raczej jest faktem. Pytanie co dalej? Nie wiem na ile wirus i jego ewentualny powrót, wymuszą nacjonalizację gospodarek. Trakcja, jest w fatalnej kondycji finansowej i na pierwszy rzut oka, nie powinno się tego tykać. Ale tam problemy finansowe wyniknęły ze skokowej podwyżki cen materiałów i robocizny. Taki to biznes, że wygrywasz przetarg a jak kończysz robotę za 5 lat - to już nic Ci się nie spina. Oni mają kilka postępowań sądowych i wydaje się, że odzyskają kasę. Poza tym, jest już tak źle że gorzej być nie może :). Nastawienie rynku i inwestorów jest tak skrajnie negatywne do spółki, że jest to dobry moment psychologiczny na wejście. Firma jest "państwowa" i w zasadzie nie ma konkurencji na rynku. Tak jak napisałem, będę w to wchodził. Czekam jedynie na dobry sygnał techniczny.
CINU, dzięki za info. Odzywaj się częściej :). Ja Infoscanu poniżej 4 zł nie oddam :).