Dzięki Wers, że odpowiedziałeś. Pomyślałem trochę o Twoim pomyślę odnośnie trakcja/torpol. W tej chwili głównie odbywa się transport lądowy, mam na myśli pociągi + TIR-y. Samolotów nie ma za bardzo, pojedyncze transporty. Stąd może faktycznie rząd położy większą kasę na modernizację i rozwój tej gałęzi. Jeśli przyjmiemy, że epidemia będzie wracać jak bumerang to może być dobre dyskonto tych przyszłych wydarzeń. Taka refleksja mnie dopadła. Wklejam też artykuł o CLN zobacz na ich stronie raport bdb https://stooq.pl/n/?f=1352362 zysk powyżej 40% r/r :) A zawsze jakaś dywersyfikacja oprócz gamingu