Jeżeli zakupy zrobli w maju to faktycznie ostry stres na dzień dobry.
Ja raczej nastawiam się na dłuższe trzymanie papierów spółek, które mam, więc obecne spadki biorę na przeczekanie. Ciągle wszystko na plusie, ale zobaczymy jak długo. Mam nadzieję, że papier szybko zmieni właściciela i nastąpi odbicie.
Dzięki wers, za rzeczową odp.