No to dobrze, bo miałem trochę kaca, że Cię odwiodłem od zakupu. Zwyczajnie tak uważałem, wszystko na to wskazywało, i wydawało się, że tak będzie. Gdyby nie to info dziś to pewnie kurs by walnął w te 1.2.
O digital avenue nie wiem nic kompletnie. Gratulacje za Columbusa. Dobra spółka, aż miło popatrzeć jak rośnie :)))).