Witam Panowie.
Bardzo miło czyta się waszą rozmowę. Pozwoliłem się dołączyć i zapytać o pewnie spółki ponieważ zauważyłem, że w waszych wypowiedziach czuć życzliwość, a nie tylko i wyłącznie chęć kogoś oszukać tak jak zazwyczaj na forum bankiera bywa.
Piszę na forum Var ponieważ jestem akcjonariuszem już od dłuższego czasu. Pamiętam czasu przejmowanie Your Image przez Pana Łukasza. Cicho sobie czekam na kolejne tytuły. Liczę , że wszystko co dobre na tej spółce jeszcze przed nami.
Chciałem zapytać czy kojarzycie No Gravity Games i Synerga Fund ???
Spółki trochę powiązane z forum i Waszymi wypowiedziami. NNG powiązana z Var, a Synerga z CLC.