Czesc Wers obserwuje z uwaga . Siedze dosc dlugo na VIVId i nie ogarniam wszystkiego co tam sie dzieje . Ty i Reznor to liga wyzej ode mnie, dlatego lubie sie poradzic kogos konkretnego . Kupilem dobrze CARBON srednia 17 i nie przypuszczalem ze tak pojdzie do gory podobno perespektywy jeszcze lepsze , Jezeli cos mozesz dodac do wyzej wymienionych firm to z gory dzieki . Kreci mnie ENTER i Rainbow bo jak uwolnia turystyke zagraniczna to moze byc ciekawie .pozdrawiam.