izdek nie płacz :)
Reznor się zwyczajnie pomylił. Nie masz za co dziecko dziękować. Siedzę na tym forum od roku non stop i jeszcze w życiu nie zamieściłeś ani jednej analizy technicznej żadnej spółki !
Ale zróbmy tak: ty znajdziesz analizę techniczą z oporami i wskaźnikami, oraz swoim komentarzem do niej, wkleisz ją Tu, a ja wszystko odszczekam i jeszcze cie przeproszę. co? czekam.
A ponieważ wiem że się nie doczekam (ha ha), to nie widzę powodu żebyś wchodził dziecko w moje wątki, które kieruję do konkretnej osoby. Po co czytać wpisy kolesia którego nie szanujesz?
Sam buduj społeczność wokół siebie na forum w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie (jeżeli jakiekolwiek masz), gromadź ludzi, którzy chcą z tobą gadać, bo są ciekawi co myślisz. Może się tacy znajdą...
A póki co dziecko, to dla ciebie Pan Wers. Bez odbioru.