Amerykańce oszaleli już całkiem, nowe ATH na na nasdaq ! No ja myślę, Nadrukowali papiera bez pokrycia i stąd to wszystko. Giełda już dawno przestała być odzwierciedleniem gospodarki ale to co się teraz wyrabia to już mega przegięcie. Sam się zastanawiam jak to teraz będzie rozgrywane. Trump nie jest głupi, żeby przed wyborami fikać z Chińczykami. Z drugiej strony nie wytrzyma prawie pół roku... :). Musi coś ostro jeszcze jebnąć na szerokim i wtedy też u nas się posypie. Są kupujący - będzie spadać. Pytanie co będzie trigerem ? i kiedy ?