Reznor, za cholerę nie widzę luki na 2.20 :). Ale nie ważne. Napiszę co uważam:
1. Najbliższym silnym wsparciem jest poziom 1.42. (o poziomie 1.25 już bym raczej zapomniał).
Nawet na tygodniowym widać, że to wsparcie jest respektowane więc nie powinno być niespodzianki.
2. Kierunek najbliższy to 2.28 - silny opór.
3. Zwróciłbym uwagę tylko na całkowite wykupienie na RSI na poziomie 80 (!) - przydałoby się trochę schłodzić :)
4. Moim bardzo skromnym zdaniem, główny kierunek to 2.28,ale najpierw zatrzymanie na aktualnym poziomie, lub w okolicach 1.8 - 1.82.
5. Rafał Zaorski zbankrutował. Wszedł w longa na DAX i L na ropę w piątek i zostawił pozycię na weekend. W nocy z piątku na sobotę był sławetny zjazd na minus 30 proc. na czarnym złocie :(. Rafał sprzedał mieszkanie w bloku z basenem i tyle go widziano :))).