Mam prośbę Wers mógłbyś rzucić swoim analitycznym okiem na rafako...? Wydaje mi się, że powinna być korekta do 1,2 i dzisiaj liczyłem, że spadnie poniżej 1,4x, ale się pomyliłem i za nisko ustawiłem kupno, a to jedna że spółek, która mnie krótko mówiąc przecwiczyla na rynku. Czy zostanie domknieta luka do 2,2 najpierw czy zjazd do 1,2 ?