Na ITL mam w tej chwili niecałe 20k planuje więcej, ale jak będę miał info, obiecałem, że dam znać :) jaka spółdzielnia Wers, normalni inwestorzy z dłuższym stażem i niejednym kryzysem na karku. Może co niektórzy nie uwierzą, ale da się dorobić majątku na giełdzie, jeśli jest się systematycznym i obiektywnym. Najgorzej jest wyłączyć emocje kiedy krew się leje i wrócić do podstaw, na których oparło się swój wybor danego waloru. Jeśli powiedziałbym, że inwestując 6-7 lat temu - kupa czasu w sumie, 60-80 k na dzisiaj z jednej pozycji mam prawie zysk na 3,1 mln to nikt mi nie uwierzy, ale taka jest prawda. Kiedyś może się uwiarognie i wkleję wyciąg z rachunku, ale nic nikomu nie muszę udowadniać. Po drodze były inne też grube tematy o czym jawnie pisałem, jak choćby TEN od debiutu czy Dino. Zaraz się pewnie zacznie obrzucanie gównem no cóż tak już jest. Teraz mam strategię inwestowania w spółki, które mają ciekawe pomysly stąd m in VAR i inne. Kiedyś, jak będzie okazja to pogadamy.