Dnia 2020-06-08 o godz. 21:40 ~Reznor napisał(a):
> Ładnie 42% przy lokatach 0,7% w skali roku :))) mam wrażenie, że za mocno wszystko żre, dawno nie miałem tak dużych zysków w tak krótkim czasie na całym portfelu. Nie to żebym narzekał, ale...
Też się tego boję. Wg mnie do lipca, sierpnia może żreć, a potem to już nie wiem :). Mogą wyłączyć prąd. Chociaż pewności nie ma żadnej :)