Poczytaj o softblue jestem tam trzeci raz kupowałem dzisiaj też. Ostatnio jak napomowalo kurs to z 0,4 gr sprzedawałem ok 1,88. Aktualnie 1,12 i zapewne będzie się jeszcze bujać, ale kolejny poziom będzie powyżej 2,xx. Wers spółka zaczęła się zajmować tematem zapotrzebowania na wodę + gospodarka zasobami energetycznymi. To może być ciekawy temat pod kątem monitorowania zasobów wodnych. Temat, który od dłuższego czasu poszukiwałem również za granicą. Za 1,5 roku ma powstać centrum naukowo badawcze, które będzie takim hubem dla spółek z kraju i zza granicy. Temat do rozważenia. Daje znać póki jest tanio