A dej Ty mi z nim spokoj....Siedzi to pahole i narzeka bezustannie: A to że się "polewamy szampanem" po Pccexol'u - to go nudzi. A to, że rozmawiamy o innych spółkach niż Var na tym forum - a on tego nie lubi....
A to że spółdzielnia, a to że za dużo rozegrań pokazujemy..... Dopieprza się do wszystkich i wszystkiego. Zielarz go dobrze wyjaśnił ostatnio co o nim myśli.