Ok to wszystko tłumaczy z Rafałem szkoda chłopa, ale nie postawil wszystkiego chyba... dzięki za Rafako chodzi mi właśnie o ten poziom 2,2-2,28 bo to mi wygląda jakby wykres chciał uderzyć w ten poziom i znowu walnąć w dół do1,2 tylko nie wiem do końca czy starczy paliwa na pokonanie 2,00. Wolałbym, aby RGR sie zrobil teraz to wiedziałbym, co robic. Ok to mi rozjaśniłes sytuację. Dzięki za pomoc. To do później