Przecież on teraz shortuje caly czas wszystkie indeksy, chyba, że nie pozamykal wszystkich pozycji na koniec 2019 i stąd taki picik może w rzeczywistości ma te mega zyski, cholera wie. Ale jakoś mnie drażnią jego wypowiedzi, zauważyłem z kolei, że ostatnio nie jest aktywny Zaorski, a nawet lubiłem posłuchać jego spekulacji, bardziej się sprawdzaly niz np tradera21, który teraz pcha swoje podręczniki przy każdym podcascie. Też czasami posłucham, ale nie wiem czy on żyje z podręczników czy z giełdy:)