Niby tak. Ale są w tym usa, mają umowę z amerykańskim jednorożcem, pandemia też powinna im sprzyjać no i ten kontrakt. Ja obserwuje. Chociaż jakby znalazł się ktoś konkretny to bujnie tym momentalnie i wtedy trudno będzie podjąć decyzję czy wskakiwać. Tylko ten Styczeń. Chyba średnio ogarnięty jest.