Zaraz nas tu zwyzywają znów od spółdzielni.... :))). A w sumie - pierdziele. Zawsze pisałem to co myślę i w sumie jak kilku matołków skopiowałoby ostatnie moje wejścia to byliby nieźle zarobieni.
Co do Softblue poczytam. Dziękuję Ci Reznor. Ale powiem Ci, że o ile Ty wyjeżdżasz bo chcesz odpocząć, to mnie się najlepiej odpoczywa jak nie mam lub mam możliwie najmniej zdywersyfikowany portfel.
Dokupiłem trochę Inteliwise - mogę wiedzieć jakim volumenem jesteś tam zapakowany? Ja mam w tej chwili ok 10k i chyba starczy, co?