O stary, jak kiedyś będzie okazja to popijemy :))).
A co do zarobków to ja tam nie narzekam. Ale ostatnio słyszałem, że niejaki Albert Rokicki (którego wypowiedzi o Var nieraz tu niestety wklejałem) pokazał PIT swoim subskrybentom na zachętę i miał tam całe 250.000 brutto :). To jest dopiero miszcz po 20 latach na rynku :).