Wykres, nie odebrałem twego poprzedniego posta osobiście i z z zarzutem. Piszę, bo wiem jak bywa. Najpierw małe (relatywnie) zainteresowanie zdarzeniami biznesowymi, a potem dywagacje na miarę " był wybuch, nie było wybuchu". Są rzeczy ważne, jak kontrakt hp i mniej ważne, jak obecność ABC Daty w Niemczech i w końcu dość marginalne: kto tym niemieckim biznesem rządzi - nie ma ludzi niezastąpionych (choć niektórym trudno znaleść następców). Wszystkim posiadaczom akcji Daty życzę ceny 10zll, choć wiecie, że do tego trzeba kapitału i inwestorów!!, których reforma OFE skutecznie z Warszawy wygoniła.