Witam, Lesio tak też myślę że jest wielu posiadaczy ale część mogło zwątpić po ostatnich spadkach. Ja też w dalszym ciągu uważam że ta spółka jeszcze najlepsze ma przed sobą i kurs urośnie - pewnie wykres napisze że to życzeniowe ale każdy może coś sobie życzyć. Ja Życzę wszystkim posiadaczom abc daty Wesołych Świąt.