Dnia 2015-04-10 o godz. 22:44 ~kc napisał(a):
> Siedze od marca i wreszcie udało mi się z tego wyjsc i to z małym zyskiem , ale zawsze , najadłem się tego papieru ze mam gdzieś ta ich obiecana dywidendę , która możne się okazać mniejsza niż zapowiadają, dzięki ,wykres
To ja dziękuję za dostrzeżenie moich postów i okazany szacun...