pełna zgoda, niestety...
ja zamierzam uważnie poobserwować datę na razie najdalej do konca wakacji
jeśli nie zauważę satysfakcjonujących przesłanek do poczatku września,
to odpuszczę sobie i tę spółkę, i - coraz rzadsze, co już widać - pisanie o niej
na razie to weryfikuję po prostu swoje wcześniejsze przypuszczenia i uczę się
na przykładzie daty, wypatrywania taktyki działania fundów oraz insiderów