hmm jak by to powiedzieć wszystko się kiedyś skończy i ta sytuacja na tym papierze też. Już tylko 2 osoby piszą o masakrze i ciągłych rychłych spadkach z czego jedna tych osób moim zdaniem zupełnie jest oderwana od rzeczywistości. No ale to moje zdanie, co do ostaniego wpisu w sprawie HP to już przebrzmiała historia i zupełnie nie rozumiem czym straszyć bo odgrzewanym kotletem i w dodatku może też być to z plusem dla abc. Nie wiem czy wiecie ale w wypadku eksploatacji HP jest wiele różnych modeli ich sprzedaży, założę się że abc może je nadal kupować w bardzo dobrej cenie, natomiast jak pisałem wcześniej HP boryka się ze sprzedażą bardzo drogich produktów gdzie zamienniki potrafią kosztować 12-15% wartości oryginału co w przełożeniu na rynek krajowy daje obraz sytuacji.