Dnia 2015-04-10 o godz. 10:26 ~aw napisał(a):
> powiem tak zdecydowanie wychodzą z akcji może mają nadzieje dużo niżej dokupic a może nie widza wielkich perspekyw tak czy tak dno, ja jeszcze mam nadzieje że przed dyv podskoczy i wtedy pozegnam sie na zawsze z tą spólka nigdy więcej jej niekupie
ano tak to wygląda...
podciaganie i sypanie, podciąganie i sypanie...