zacytuję Cię @wykres, pozwolisz...? ;-)
"oczywiscie pod warunkiem, ze wyniki za 1Q nie rozczarują" - muszę Cię zmartwić, wyniki za Q1 będą słabe.
btw.
chce Ci się tak pisać, walczyć z wiatrakami? ABC się skończyła razem z Sobolem i (śp.) Sadowskim, teraz jest to inwestycja MCI z której należy wyciągnąć ile się da a jak zauważyć można było, udało się b.dużo wyciągnąć.
1. abc spłaciła własnymi pieniędzmi kredyty które MCI wzięło na jej zakup
2. drenaż gotówki poprzez dywidendy
3. skup akcji własnych
abc trzy razy zapłaciła już za siebie, będzie i czwarty jak MCI pozbędzie się aktywów
kluczowi wychodzą...? dywidenda to za mało aby trzymać ryzykowne akcje