Dnia 2015-04-10 o godz. 15:39 ~koko napisał(a):
> już za chwilę 3,20zł wita nas
to nawet nie byłoby złe, gdyby było już dawno i na tym poziomie ubito by spokojną konsolę...
potem byłyby spokojne wzrosty pod dywidendę i może pod lepsze wyniki za półrocze
teraz to wygląda na podawanie tlenu, by z lewej nazbierał się jakikolwiek popyt do skarmienia