devil , mam tak samo jak ty i pewnie wielu innych nie udzielajacych sie na forum bo wykres to zupełnie inna bajka a czasem i prawdziwostka. Nie ma tematu kiedys spadek sie zatrzyma bo jest juz naprawde nisko zwazywszy na wyniki i perspektywy.Mysle w odroznieniu od wykresa ze to jest jednak zbieranie a nie wywalanie, a jesli wywalanie to niech mi ktos rzeczowo odpowie dlaczego?
bo zyski bedą spadac? , bo za duza dywidenda? ,bo mci chce wydoic abc? . Kazdy sam mysli ( mam nadzieje) czasami biorac pod uwage nie tylko głosy z forum , ale i fundamenty , zdazenia losowe i .....łut szczescia ktory jak w kazdej dziedzinie zycia jest niezbedny. Na zakonczenie troche dokupilem na tych najnizszych poziomach i moje wypociny moga byc deczko tedencyjne hej