Właśnie to nie jest kwestia tylko opóźnień, gdyby to była kwestia opóźnień to miałbym to gdzieś, mogę czekać i kolejne pół roku, bo będzie pewnie bliżej tego niż tych 3 miesięcy o których zapewniają. Nawet ten covidowy panel może nie działać dla mnie, niech urządzenie po prostu działa. Chodzi o kwestię komunikacji i jak ona (nie) działa, jak się coś komplikuje. Niektórzy widzieli tu już podpisaną umowę i tak tłumaczyli brak komunikatów. Piątkowe espi, budzące wiele wątpliwości, było niezłym otrzeźwieniem. Co do Twojego czekania, jakbym wchodził na poziomach takich, jak Ty, to też spokojnie bym sobie na to patrzył i nie dostrzegał problemów. : ) Najwyzej mniej zarobisz : )