Faktycznie Wy tu sobie stworzyliscie sektę P i s o w ską. Jak ktoś coś powie nie tak od razu wyzywany od troli. Złe informacje koloryzujecie i obiecujecie tak jak P i s.
Za dwa miesiące bedziecie już mieli akcje na minusie r/r
Gdyby było ok , nigdy ale to nigdy spółka by nie spadła 50% .
Poczytajcie sobie o uzależnieniu, bo jak sie Was czyta to wynika że to jest uzaleznienie od posiadania akcji scope i zadne argumenty aby się z nimi roztać do was nie trafiaja.