Zgadzam się w pełni. Mieliśmy w piątek zaskoczenie. Ale to nam dodaje czasu tylko, ale perspektywy pozostają takie same. Scope ma przed sobą najważniejszy rok w swojej historii i 2 komercjalizacje.
A liczba trolli spadkowych na forum również świadczy o jednym. Oni też tu są bo chcą wykorzystać okazje, napędzić strach i kupić na promocji. Nikt tu na forum nie nadmuchuje strachu bez powodu w tak namiętny sposób. Po co troll spędza tu tyle czasu na forum żeby pisać te niezliczone bzdury jakie to dno ta spółka?