Co mnie jeszcze osobiście irytuje to, że firma jest "nieszczelna" i mam nadzieję, ze ruta kiedyś za to zapłaci, bo życie jest przewrotne i karma działa. Mam tu na myśli dziwną podbitkę lipcu i październiku przed złymi infami. Ale najgorsze jest ich wyrafinowanie, podali kiepskie ESPI raptem 20 min przed rozpoczęciem sesji i to jeszcze w piątek. Są fałszywi i zakłamani.