Ktoś się dziś śmiesznie wysypał z rana. Skeszował 2-3K akcji, zdławił kurs i poszedł sobie zadowolony. Ktoś jeszcze chętny oddać mi akcje za bezcen? Zapraszam chociaż przyznam że docelową ilość już nazbierałam.
W ostatnich dniach kupiłem sporo akcji Scope w cenie sporo niższej niż w ostatniej emisji dla zaproszonych inwestorów instytucjonalnych. Kto by pomyślał. Pięknie będę wspominał ten czas za kilka miesięcy jak PCR ONE będzie sprzedawany za gruby szmal.
Warto brać jak dają w promocji :)