to jest NC, a nie GPW, tutaj gielda nie wyprzedza, chyba ze na spolkach, ktore sie rozwijaja tak jak kiedys EEX.
Depend każdy postrzega na to co robil dotychczas a fakt zmiany dzialalnosci nie jest brany pod uwage bo spolka o wartosci ksiegowej 1,7 mln bedzie posiadala dostep do 200mln w przestrzeni 10 lat to jakis kosmos.
miejmy nadzieje, ze kiedys to rynek wyceni, ale nie wczesniej niz spolka poinformuje o zakonczeniu calej procedury i informacji ze maja kase na koncie.
tutaj do momentu oficjalnej informacji wszyscy nie są przekonani, ze cos bedzie.
zbyt wielu ludzi stracilo kase na tym rynku a ze jedni pisza ze odpal inni ze balon i dobrze.
czas pokaze