Dnia 2013-04-10 o godz. 11:31 ~spekulant 1973 napisał(a):
> Po takich infach jakie były to kurs już powinien być w
> okolicach 0,70zł a tak infa się ukazują a kurs stoi w
> miejscu i ciągle sypią to tutaj wysoko nie będzie tak jak
> piszecie
patrz na obroty!!!!!!!!!!!!!!! kto wywala? drobni gamonie!!!!!!!!!!!! przyjdzie wiekszy popyt to ich wszystkich pozamiata...i te 70 gr co podajesz bedzie spokojnie....