My czekamy na finalizacje zamierzen Dependa i to wcale nie sa marzenia czy zyczenia. Jestesmy tego coraz blizej. A ze spekula przystawia kase do konkurencji z NC i upodobala sobie PMI nic nie poradzimy. Przy calym szacunku dla ich wynikow widac, ze spolka jest podpompywana pod kazde info. Od kilku dni wszyscy pieja o PMI a tygodniami ostatnio mozna bylo kupic po 1-1,20 i coraz mniej chetnych bylo. Teraz juz o 3 zeta slysze i czekaja aby ubrac kolejnych. My dopiero mamy duze wzrosty przed soba, bo fundament bedzie coraz mocniejszy. Natomiast co do spolek ,ktore urosly od pol roku juz 600% radze byc ostroznym.