widzisz kolego...tutaj moze byc dlugoterminowo nawet 2-3 zł jesli nowy biznes bedzie dawal pokazne zyski....ale wiekszosc z obecnego akcjonariatu sprzeda akcje juz miedzy 40-50 gr.....i beda to trwardziele bo wiekszosc to groszowcy czyli kupi za 31 gr a sprzedaje juz za 33-35 gr....mi sie nie spieszy i czekam na poziomy w okolicach wlasnie 1 zł...a do tego poziomu akcjonariat wymieni sie pare razy...ale licze na dzien w ktorym przyjdzie gruby i zrobi z wami porzadek i pozamiata akcje