Dnia 2013-04-10 o godz. 19:39 ~spekulant 1973 napisał(a):
> Poczytaj kto tutaj pisze i sam ocen ile oni mogą mieć lat i
> jak może kurs rosnąć jak oni posiadają akcje
buahaahahahahahahahaaha.... na sesjach takich jak dzisiaj o malej plynnosci takie leszcze jak my moze mamy wplyw.....ale generalnie ludzie z forum nie rzadza na notowaniach....ech ...zmien sobie nicka ze Spekulant na Inwestorek..fajne? ahahahahaaha