Kolego nie wysilaj się bo "towarzystwo poklepujące się po plecach" Cię zakrzyczy! Tutaj każde zdanie nieprzychylne Spółce jest wyśmiewane. Nawet "boss" dał sobie spokój bo pisanie z tutejszymi milionerami nie ma sensu. Zaraz napiszą, że chcesz kupić taniej i takie tam ;) Oni wiedzą najlepiej i nie widzą innego scenariusza jak odpał. Tak zaleszczony papier ciężko poderwać. I już nie chodzi o ten kredyt... może będzie, może nie, tego na forum nikt nie wie ale przekonanie co niektórych tylko o jednej opcji - wzrostów, może się źle skończyć. Większość kupiła po 0,4x-0,5x i czekają na cud taka prawda. Osobiście uważam, że gdyby tu miało być coś dobrego to rynek dawno by to wycenił i tyle.