Dnia 2013-04-10 o godz. 08:18 ~Depp napisał(a):
> Większość piszących na tym forum myśli życzeniowo.
> Niestety, ale ogólnie na giełdzie firma jest postrzegana
> jako gówniana spółka.
Dopóki wyniki i zdarzenia wokół
> Dependu nie zaczną być postrzegane jako interesujące
> inwestycyjnie, to zapomnijcie o wzrostach takich jak na
> PMI.
Obecnie kurs spada, bo podobno miało być wybicie, a
> niestety nie było.
Już za momencik, już za chwilę miało
> przyjść super info i co ?
Ano nic, tak jak zwykle,
> sztuczna podbitka i wywalanie znudzonych.
a co bylo i jest na Fluid? takze jesli nie wierzysz w Depka i nie chcesz sie denerwowac poprostu olej to i tyle...a my i tak tutaj zarobimy.