Autor: ~spekulant 1973 [83.9.240.*], 2013-04-10 12:18
jeżeli nie chcą się ujawniać to chcą szybko pozbyć się papierka dlatego nie polecicie wysoko no może 1zł bo dużo jest chętnych sprzedać po tyle nawet sam Tomek
według Ciebie jesli ktos kto skupuje papier i robi to przez słupy aby za wczesnie sie nie ujawnic to dlatego, że chce szybko sprzedać?
w takim razie życze powodzenia w czym innym bo na gieldzie z taką wiedzą raczej nie zarobisz, chyba ze przypadkiem jak zreszta wiekszośc z nas