Większość piszących na tym forum myśli życzeniowo.
Niestety, ale ogólnie na giełdzie firma jest postrzegana jako gówniana spółka.
Dopóki wyniki i zdarzenia wokół Dependu nie zaczną być postrzegane jako interesujące inwestycyjnie, to zapomnijcie o wzrostach takich jak na PMI.
Obecnie kurs spada, bo podobno miało być wybicie, a niestety nie było.
Już za momencik, już za chwilę miało przyjść super info i co ?
Ano nic, tak jak zwykle, sztuczna podbitka i wywalanie znudzonych.