Mam akcje i powiem wam że już są powystawiane na sprzedaż więc pierwszy stoję w kolejce na S a piszę to co widać , nie będę pisał że odjazd albo zwała tak jak co niektórzy nikogo nie naganiam i gra jak umie dobrze jemu wychodzi na 1-2gr niech tak gra drugiemu opłaca się trzymać ponad rok też niech tak gra każdy ma swój system